Дата: 01.02.2024

Які документи потрібні для автошколи

З метою почати заняття з водіння потрібно спочатку поцікавитися, які документи потрібні для вступу в автошколу. Адже кожен учень повинен мати не тільки бажання і вільний час в будні або вихідні дні, а й також підготувати певні документи.

Насамперед навчання водінню починається з подачі заявки в автошколу. Причому подати заявку майбутні водії можуть одним із двох запропонованих способів:

 1. Скористатися онлайн формою на сайті автошколи. Учень заповнює запропоновану форму, вказуючи своє ім’я, номер телефону для зворотного зв’язку, філію, в якій відбуватиметься навчання керуванню автомобілем, необхідний автокурс. Додатково потрібно визначитися з графіком відвідування занять: ранкова або вечірня група в будні, група вихідного дня, а також вибрати коробку передач – автомат або механіка.
 2. Самостійно відвідати автошколу, вибираючи відповідну філію на карті Києва. У результаті вдасться заповнити запропоновану заявку на місці та дізнатися список документів для вступу в автошколу.

Незалежно від обраного варіанту, учень зможе проконсультуватися зі співробітниками автошколи, ставлячи різні питання, стосовно подальшого процесу навчання.

Необхідний перелік документів для автошколи

Наступний крок після заповнення заявки – дізнатися список документів для автошколи, щоб почати навчання і мати можливість здати на права з першої спроби.

Який основний пакет документів потрібно підготувати:

 • Оригінал паспорта – перша і друга сторінки + прописка або ID-карта з пропискою.
 • Медична довідка – форма №083-1/о. Тут має бути вказана інформація про правильну групу крові учня з резус-фактором.
 • 2 фотографій у кольорі розміром 3х4 (або 3,5х4,5).
 • ІПН.

Представлений список документів вважається стандартним і необхідний для проходження теорії водіння автомобіля, практичної частини та подальшого допуску до складання іспиту в ТСЦ. Перерахований вище перелік актуальний для всіх учнів, які бажають відкрити категорію “В”.

Категорія “В” вважається найпопулярнішою і дозволяє керувати легковими автомобілями з механічною або автоматичною коробкою передач, максимальна вага яких не перевищує 3,5 т. При цьому кількість сидячих місць може досягати до 8, не рахуючи місця для водія.

Підготовка документів до автошколи та вирішення інших питань

У разі необхідності пройти теорію і/або практику водіння, потрібно отримати безкоштовну консультацію від співробітників автошколи “Мустанг” у Києві. Адже у кожного майбутнього водія є певний список питань, страхів, з якими важливо розібратися.

На консультації можна дізнатися:

 1. Який обов’язковий перелік документів для вступу до автошколи потрібен для кожної окремо взятої категорії.
 2. Які варіанти оплати частинами запропоновані учневі.
 3. Що включено в зазначену вартість кожної програми.
 4. Які етапи отримання водійських прав необхідно пройти.
 5. Як проходить процес навчання в основі кожного окремого автокурсу.

Отримати консультацію можна за телефоном або під час особистого відвідування автошколи – обраної на карті філії в будь-якому з районів столиці.

Наші фахівці дадуть відповідь на ці та багато інших запитань учнів, яким важливо розуміти: що саме на них чекає в процесі навчання водінню? Кожен учень отримує гарантію високого результату ще на етапі вступу до автошколи. Адже тут працюють досвідчені інструктори та кваліфіковані викладачі, готові допомогти скласти іспити з першого разу.

Автор: root
Перегляди: 505 Час для прочитання: 3 хв
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в середньому: 5 зі 5)