Наші інструктори та авто

 • Виберіть інструктора   

Інструктор з водіння у Києві: великий вибір автоінструкторів

Мрія керувати авто може стати реальністю, якщо вибрати варіант водіння з інструктором, який має відповідний досвід у даній сфері діяльності. Адже вміле керування не зводиться лише до вміння керувати транспортним засобом. Додатково потрібно врахувати конструктивні особливості машини, принцип керування та роботу всіх механізмів усередині. Про це зможуть розповісти виключно кваліфіковані інструктори з водіння, які готові:

 • Поділитися особистим практичним досвідом, знаннями та навичками, секретами, які будуть корисні внаслідок різних ситуацій на дорогах.
 • Навчити майбутнього водія впевнено почуватися за кермом, подолати страх, що є головним «гальмом» у освоєнні нової інформації.
 • Навести конкретні приклади, пояснюючи, як правильно вийти із конкретної ситуації.

Автошкола «Мустанг» пропонує учням індивідуальні заняття та сформовані стандартні програми для засвоєння теоретичної частини разом із практичними навичками. Досвідчений колектив складається зі спеціалістів своєї справи, які мають водійський стаж від 20 років та досвід викладання близько 8 років.

Приватний інструктор з водіння у Києві: як проходить процес навчання

Кваліфікований інструктор з водіння вже після першого знайомства з учнем зможе скласти план навчання, пропонуючи стандартну програму або індивідуальну. Остання програма створена з урахуванням початкового рівня майбутнього водія та його побажань.

Для швидкого засвоєння інформації особливу роль відіграють такі фактори:

 1. Доброзичлива та розслаблена атмосфера.
 2. Максимальний психологічний затишок.
 3. Досвідчений інструктор з водіння автошколи «Мустанг» поряд.
 4. Правильний вибір марки, моделі авто, типу коробки.

З огляду на складнощі в керуванні транспортними засобами в умовах інтенсивного столичного дорожнього руху фахівець звертає увагу на важливі нюанси.

В результаті інструктор автошколи допоможе:

 • навчитися виконувати нестандартні маневри на дорозі у щільному транспортному трафіку;
 • навчитися екстреного гальмування;
 • навчитися прогнозувати дорожні ситуації, швидко знаходити вихід із різних ситуацій.

Кожен із етапів буде доведений до досконалості. Учень зможе отримати відповіді на власні питання, відточити майстерність.

Переваги навчання із кваліфікованим автоінструктором

Хороший інструктор з водіння у Києві неодмінно помітить, які саме вправи даються учневі максимально складно. Відштовхуючись від цього, буде створено спеціальну програму, у процесі проходження якої приділяється увага важливим деталям.

Термін навчання залежить від обраної категорії. Наприклад, для одержання категорії «В» достатньо 20 годин практичних занять на спеціальному полігоні, а також за умов міста. Скориставшись послугами інструктора з водіння, майбутній водій автоматично отримує:

 • Можливість самостійно вибрати зручний час та день для занять.
 • Можливість здобути необхідний теоретичний курс у комфортних класах.
 • Можливість ознайомитися з корисним багажем знань щодо основ управління, технічного устрою авто, нових правил дорожнього руху, правил перевезення пасажирів. 

Приватний інструктор підкаже, як вирішувати конфліктні ситуації на дорогах.

Новачки отримують повноцінний багаж знань при освоєнні теоретичної частини та максимум навичок у процесі практики. Водії з досвідом, які бажають удосконалити свої навички, замовляють послуги інструктора з водіння з метою підвищити впевненість за кермом, позбавитися внутрішніх страхів.

Інструктор з водіння у Києві: демократичні ціни

Тільки досвідчений автоінструктор водіння у Києві пояснить особливості керування авто з АКПП та МКПП. Особлива увага приділяється функціональним характеристикам КПП, буксируванню, правильному та плавному процесу перемикання передач.

Грамотний приватний інструктор з керування автомобілем гарантує, що до кінця навчання всі учні автошколи зможуть:

 • Навчитися впевнено керувати машиною, освоять навички маневрування.
 • Навчитися долати всілякі перешкоди своєму шляху.
 • Навчитися правильно паркуватись, відчувати габарити своєї машини.
 • Навчитися керувати автом при аварійнонебезпечних ситуаціях на дорозі.

В автошколі «Мустанг» інструктори, які вміють показувати, зрозуміло пояснювати, знаходити спільну мову з будь-яким учнем. Вартість послуг відрізняється особливою демократичністю пропозиції та залежить від обраної категорії, програми навчання. Можливий варіант поділити всю суму на три частини: 20% при вступі до автошколи, 40% до початку практичних занять та останні 40% до складання внутрішнього іспиту.

Автошкола Мустанг