Наші авто та інструктори автошколи "Мустанг"

 • Виберіть інструктора   

Інструктор з водіння МКПП у Києві

Уроки водіння – один із обов’язкових етапів навчання у кожній автошколі. Але для цього потрібно вибрати кваліфікованих інструкторів, які зможуть гарантувати якісне навчання водійській майстерності. У нашій автошколі працюють досвідчені фахівці, які зможуть знайти підхід до учнів.

Практичні заняття відбуваються у зв’язку з теорією. На теоретичних уроках вивчають знаки, правила, а на практиці майбутні водії вчаться керувати авто таким чином, щоб помічати світлофори, дорожню розмітку та швидко реагувати на будь-які ситуації, що виникають на дорогах. Якість проведених занять з водіння безпосередньо впливає на подальшу безпеку водія та пасажирів.

Як вибрати відповідного автоінструктора МКПП?

“Водити автомобіль на механіці складно” – такої думки дотримується більшість новачків. Але все індивідуально і терміни навчання водінню багато в чому залежить від досвідчених інструкторів.

У нашій автошколі в Києві досить затребуваною послугою, що часто запитується, вважається послуга курси водіння МКПП. Якщо під час навчання водій зауважив, що йому складно впоратися з потоком нової інформації, можливо, він вибрав не того інструктора.

Навчити водінню на МКПП може винятково досвідчений інструктор з великим водійським стажем. Але, як знайти такого фахівця?

Ознайомимося зі списком важливих ознак:

 • Величезний стаж водія (бажано більше 5 років) на автомобілях з механічною КПП.
 • Навчання проводиться відповідно до узгодженої програми (іноді відбувається коригування програми, відштовхуючись від особливостей кожного учня).
 • Інструктор з водіння МКПП вмить помічає помилки учня, вказує на них і пояснює, як уникнути їх надалі.
 • Автоінструктор допоможе підготуватися до майбутніх іспитів, гарантуючи успішне проходження практичної частини.
 • Стресостійкість – одна з головних якостей хорошого інструктора, який не підвищуватиме голос на учня та нервуватиметься під час практики водіння.

Наші спеціалісти повністю відповідають вищезазначеним ознакам. Крім великого водійського досвіду, на їхньому рахунку солідний викладацький стаж. Це означає, що уроки керування механікою пройдуть максимально результативно для всіх учнів.

Як відбувається практика водіння на механіці в Києві?

Навчання управлінню автомобілем на механіці починається з того, що учень разом з інструктором узгоджують відповідний графік практичних занять. Перше заняття ознайомлювальне:

 • Учень знайомиться із внутрішніми системами транспортного засобу.
 • Автоінструктор МКПП вказує на базові відмінності авто на механіці.
 • Особлива увага приділяється позиціям під час перемикання важеля під час руху, а також перед підготовкою до старту, перед зупинкою транспорту.

Як тільки коротке знайомство з авто на механіці було завершено, можна приступати до водіння.

Перші кілька уроків для новачка будуть справді складними. Але вже після перших 3-4 занять вдасться поступово запам’ятати головний алгоритм дій, а тому з кожним новим заняттям майбутній водій усвідомлюватиме, що більшість навичок уже доведена до автоматизму.

Наша команда автоінструкторів робить все можливе та навіть більше, щоб максимально спростити процес навчання для новачків на механіці. Фахівцям вдасться подати інформацію таким чином, щоб навіть складні терміни та завдання були запропоновані у зрозумілій формі.

Наші основні переваги

У нашій автошколі працює величезна кількість досвідчених інструкторів, серед яких учні можуть вибрати для себе найбільш відповідного спеціаліста для подальшої практики водіння. Всі інструктори навчають водінню на механіці нових автомобілів. Для учнів-жінок запропонована унікальна можливість вибрати для себе інструктора з водіння на механіці та жіночої статі. В результаті навчання проходитиме у максимально комфортних для всіх умов.

МКПП (механічна коробка) вважається більш складною в освоєнні в порівнянні з автоматичною. Але, якщо ви освоїте авто з МКПП, надалі легко пересісти на машину з коробкою автомат.

Вибираючи нашу автошколу та наших інструкторів, кожен учень отримує наступні переваги:

 • навчіться уникати аварійних ситуацій на дорогах;
 • зможе скласти іспит з першої спроби;
 • швидко розбереться у транспортних артеріях столиці;
 • буде впевнено почуватися за кермом, незалежно від ситуації на дорозі, від погодних умов.

В результаті процес навчання принесе високі результати, які будуть помітні вже в найкоротший термін.

Як записати в автошколу до інструктора з водіння на механіці?

Процедура запису досить проста та зрозуміла. Майбутнім водіям запропоновані такі варіанти:

 • Зателефонувати за вказаним номером телефону на сайті.
 • Замовити зворотній дзвінок, заповнивши коротку форму із зазначенням власного імені та номера для зв’язку. Менеджер передзвонить протягом 5 хвилин.
 • Заповнити заявку на сайті, вибираючи відповідну філію нашої автошколи, програму навчання, коробку передач та інше.

Вартість навчання на механіці залежить від обраної програми, в якій передбачено певну кількість годин теорії та практики з урахуванням початкового досвіду, знань учня.

Автошкола Мустанг