Складання іспитів у ТСЦ МВС

Ми беремо на себе всі турботи з підготовки документів, передачі їх у сервісний центр МВС та організації іспитів.
1 Внутрішній іспит Повністю відповідає екзамену у сервісному центрі МВС Складається з двох частин - теорії та практики
2 Іспит у СЦ МВС
Теоретичний іспит
Проводиться на комп'ютерах.
Один квиток із 20-ма питаннями.
Не більше 2-х помилок.
Теоретичний іспит
Проводиться на комп'ютерах.
Один квиток із 20-ма питаннями.
Не більше 2-х помилок.
У разі нескладання іспиту його можна перездати через 10 днів.

Для іногородніх

Складання іспиту в ТСЦ/ДАІ

Іспит на права у ДАІ вважається логічним завершенням навчання в автошколі. Ми готові допомогти своїм учням успішно скласти іспити з першого разу, а також підготуватися до майбутньої перевірки знань, навичок майбутніх водіїв. Тому вирішенням усіх питань, пов’язаних із підготовкою необхідного пакету документів, передачею документів у ДАІ, організацією іспитів займається наша команда у Києві.

Ми пропонуємо великий список філій, розташованих у різних районах столиці. В результаті вдасться підібрати відповідну філію біля роботи, навчання чи вдома. Завдяки гарній репутації, безлічі позитивних відгуків від випускників нам вдається залишатися лідерами вже протягом тривалого часу. Незважаючи на обрану філію, учні отримують однаково високий рівень навчання, однакові умови співпраці та демократичні ціни з можливістю підбору відповідних курсів.

Наявність прав водія вже давно перестала бути розкішшю – це необхідність, яка продиктована реаліями сучасного світу. З отриманням прав вдасться знайти нову роботу, пов’язану з перевезеннями, автомобілями, самостійно планувати власні подорожі та інше.

Що потрібно знати перед складання іспитів у ДАІ

Учнів чекає два головні іспити:

 1. Внутрішній іспит, який повністю відповідає екзамену у ДАІ. Перевірка виконується за двома аспектами – теорія та практика.
 2. Іспит у ДАІ. Перевірка теорії здійснюється з допомогою спеціально підготовлених питань: учень вносить відповіді з допомогою комп’ютера. В одному квитку міститься 20 питань. Допускається до 2 помилок. Якщо помилок більше, відбувається перескладання до ДАІ.

При цьому повторна спроба скласти іспит здійснюється не раніше 5 днів після першої невдачі.

Для гостей та мешканців столиці підібрано декілька зручних варіантів подальшої перевірки теоретичної частини пройденого матеріалу:

 • Складання іспитів у Києві – наша команда допоможе підготуватися до майбутньої перевірки знань, проконсультує учнів, відповість на будь-які питання.
 • Складання іспитів за місцем реєстрації. Для цього потрібно буде отримати повноцінний пакет документів, підготовлений співробітниками нашої автошколи. З отриманими документами майбутній водій вирушає до МРЕВ за місцем реєстрації з метою перевірити знання, набуті навички.

Наші викладачі та інструктори допоможуть підготуватися до питань, які будуть запропоновані у квитках.

Особливості підготовки до іспиту у ДАІ

Ретельна підготовка до іспитів у ДАІ відбувається протягом повноцінного періоду навчання, коли учень разом із викладачами та інструкторами проходить теоретичну та практичну частини:

 • У просторих класах проходять групові та індивідуальні заняття на вибір учня. Разом з викладачем будуть розглянуті стандартні ситуації, що виникають на дорогах, актуальні правил дорожнього руху з нововведеннями та новими правками.
 • Практична частина має на увазі тренувальні заняття, які проходять на автодромі – спеціально підготовлений майданчик із необхідними дорожніми елементами, розміткою.

Щоб підготуватися до екзамену в ДАІ, насамперед потрібно скласти внутрішній іспит в автошколі. Отримані результати вказують на рівень підготовки учня, на його можливості при складанні іспиту з метою отримання посвідчення водія.

Досвідчені викладачі, інструктори допоможуть учневі успішно скласти іспит без переживань. Під час перевірки практичних навичок головним завданням учня вважається ідеальне керування транспортним засобом без помилок, щоб екзаменатор не втручався у процес керування, не робив зауважень.

Результати від складання іспиту залежать від спільної роботи викладача, інструктора та учня, а також від бажання учня навчатись, не пропускати заняття. Вчителі мають великий досвід у викладанні, точно знають, які питання будуть на іспиті.

Складання іспиту в ДАІ: хто буде допущений

Іспит у ДАІ з водіння проводиться на автодромі та з екзаменаційних трас. Для кожної групи буде обрано конкретний день та час для проведення іспиту. Ознайомитися з актуальною інформацією щодо запланованої перевірки знань можна в автошколі – у філії, де проходив процес навчання.

До іспитів допускають учнів, які:

 • вважаються повнолітніми – досягли 18 років;
 • пройшли всі теоретичні, практичні заняття;
 • встигли скласти внутрішні іспити в автошколі.

Іспити в ДАІ проходять за заздалегідь спланованим, затвердженим графіком. Група випускників автошколи організовано виїжджає для перевірки навичок водіння на автомобілях автошколи. Учні зможуть вибрати авто, на яких вони навчалися з інструктором.

Як відбувається запис на іспит у ДАІ

Для запису на іспит учням автошколи потрібно всього два документи – паспорт та ІПН. Співробітники нашої автошколи беруть під власну відповідальність проведення процедури підготовки конкретного учня або групи до запланованого іспиту. Тому не потрібно самостійно надсилати заявку – все виконують т працівники автошколи.

Важливий момент – рекомендується добре підготуватись перед перевіркою знань. На іспиті не буде жодних зайвих тем і питань, які ви не проходили б у класі з викладачем. Перед інспектором не стоїть завдання «завалити» вас на іспиті і зробити все, щоб ви не отримали посвідчення водія.

Тому все, що потрібно від учня – прийти на іспит у вказаний день і час, дотримуючись максимального спокою. Паніка є вашим головним ворогом, через який можна легко забути відповіді навіть на найлегші питання.

У теоретичній частині передбачено 20 питань, на які буде виділено 20 хвилин. В результаті по 1 хвилині на кожне запитання. Якщо майбутній водій не складає теорію, до практичної частини екзамену він не допускається.

Теоретичний іспит

Запитання для теоретичної частини іспиту регулярно оновлюються, затверджуються наказом сервісного центру МВС. При цьому ці питання є однаковими, а тому використовуються в усіх інших територіальних центрах МВС по Україні. Умовно питання поділяються на основні та додаткові:

 • До головних тем належать питання щодо надання першої медичної допомоги, ПДР, безпеки руху в місті і на трасі, внутрішнього пристрою автомобіля з АКПП та МКПП, водійської етики.
 • До додаткових належать питання, пов’язані з усілякими водійськими термінами, юридичною відповідальністю та інше.

Причому кожної категорії список додаткових питань відрізняється, а загальні питання є однаковими всім учнів автошколи.

Якщо учні не встигли відповісти на всі запитання в квитку або припустилися більше двох помилок, їм ставлять оцінку «не здав». Для таких учнів іспит закінчується без права продовжити практичну частину. Усі, хто успішно склали теорію, переходять до наступного етапу – практика.

Практичний іспит

Подана частина іспиту проводиться у два етапи:

 1. На автодромі – екзаменатор перевіряє початкові навички водіння учня.
 2. На столичних дорогах – учень разом із екзаменатором на автомобілі автошколи виїжджають на проїжджу частину та рухаються заздалегідь затвердженим маршрутом.

Перевірка практичної частини відбувається з урахуванням конкретного чек-листа – це екзаменаційний лист, у якому прописані основні умови правильного пересування містом. Тут екзаменатор фіксує помилки, допущені учнем під час складання практичної частини іспиту.

На вибір учневі буде запропоновано транспортний засіб – авто ТСЦ МВС чи машину автошколи, на якій раніше проходила практика водіння разом із автоінструктором. Вибір того чи іншого транспорту не впливає на майбутні результати іспиту.

У процесі руху на авто ТСЦ МВС екзаменатор знаходиться біля учня – спереду на пасажирському сидінні та повністю контролює правильність виконання дій потенційного водія, фіксуючи помилки. Якщо практичний іспит проводиться на авто автошколи, тоді на передньому пасажирському сидінні знаходиться інструктор, який навчав учня, а ззаду – екзаменатор.

Перескладання іспиту в ДАІ: коли і як можна перескласти іспит

У разі провалу теоретичної частини весь іспит у ДАІ не зараховується. Перездавання можливе через 5 днів – на 6 день без обмеження кількості спроб.

Практичний іспит дозволено складати 3 рази: 1 складання та 2 можливі перескладання. Якщо після трьох спроб скласти практичну частину, учень провалив іспит, його направляють на повторне проходження навчання в автошколі, де йому доведеться пройти додаткові курси водіння.

Практична частина вважається не зданою, якщо:

 • Учень під час руху на автодромі або по місту припустився більше трьох помилок.
 • Учень з різних причин відмовляється виконувати будь-яку з вправ, запропонованих екзаменатором.

Перездавання практичної частини допускається через 5 днів – на 6 день.

Проте статистика нашої автошколи щодо успішного складання іспитів позитивна: близько 97% учнів здають теорію та практику з першої спроби.

Як здати на права у ДАІ

Наші викладачі, інструктори зі свого боку зроблять все можливе, щоб ви отримали посвідчення водія і стали впевненим у собі водієм з досвідом.

Щоб успішно скласти іспит з першого разу, слід пам’ятати про такі важливі рекомендації:

 • В Інтернеті знайдете питання, які можуть зустрічатися на теоретичному іспиті, уважно вивчіть відповіді. Окремі питання будуть розглянуті викладачами автошколи під час вивчення теорії під час уроків у наших класах.
 • Особливу увагу приділіть темам, які вам не зрозумілі. Рекомендується законспектувати інформацію з цих тем, щоб краще її запам’ятати.
 • У процесі тестування уважно ознайомтеся з переліком питань та насамперед відповідайте на ті, у відповідях на які ви впевнені на 100%. Найскладніші питання залишайте “на потім”, щоб зберегти для них достатню кількість часу.
 • Намагайтеся залишатися спокійним, не нервуйте. В іншому випадку через нерви та переживання учень може переплутати кнопки і випадково натиснути на неправильну відповідь.

Скласти практичну частину іспиту з першого разу також можна. Інспектор перевіряє, наскільки добре було засвоєно обов’язкову програму навчання в автошколі, чи є у майбутнього водія навички водіння.

За кілька днів до початку запланованого іспиту викладачі та інструктори автошколи проконсультують усю групу, відповівши на найпопулярніші запитання. Якщо дотримуватися інструкцій наших вчителів, зможете успішно скласти всі частини іспиту в ДАІ.

Автошкола Мустанг