Філії автошколи "Мустанг"

На карті
Списком

Усі автошколи, розташовані поруч

Сучасні люди бажають проходити навчання водінню, якомога ближче до будинку, до роботи або до місця навчання, а тому автошкола в центрі є чудовим варіантом для чудової транспортної розв’язки. У програмі запропоновано оптимальне співвідношення годин усіх занять, завдяки яким вдасться успішно скласти іспити в сервісному центрі МВС, отримавши права водія з першого разу.

Причому автокурси корисні для всіх учнів: у кого є мінімальний досвід водіння і хто жодного разу не сідав за кермо.

Переваги навчання в автошколі у центрі

У будь-якій з наших філій учням запропоновано наступний список актуальних переваг:

 • Поетапна оплата навчання керуванню автомобілем – 30% чи 40% від загальної суми оплачують на початок практики водіння. Залишок суми рекомендується внести до складання іспиту.
 • Заняття з водіння починаються після 3-тижневого вивчення теоретичної частини.
 • Учень має право самостійно вибрати індивідуальний графік відвідування автошколи, відштовхуючись від своєї зайнятості.

Практика та теорія водіння автомобіля проводиться у будні та вихідні дні. До уваги є кілька груп – ранкова, вечірня та група вихідного дня.

Практика у найближчій автошколі

Майбутні водії зможуть самостійно вибрати відповідну філію для навчання. Незважаючи на обрану філію, всім учням запропоновано якісний автопарк – це сучасні іномарки з механічною/автоматичною коробкою передач на вибір.

Як навчальні машини використовуються:

 • Volkswagen Polo;
 • Hyundai Accent;
 • Toyota CAMRY
 • Skoda Octavia;
 • Hyundai Tucson;
 • Toyota Corolla.

Стандартний практичний курс має на увазі проходження 40 занять – кожне заняття триває 60 хвилин. Щоб учень зміг здати права з першого разу, інструктор приділяє увагу всім необхідним технікам.

Перші уроки відбуваються організовано на підготовлених майданчиках – автодромах, де разом із інструктором вдасться відпрацювати важливі навички до автоматизму. Наступний етап – виїзд у місто, де учень демонструє всі знання та вміння на столичних дорогах.

Теоретична частина: вибираємо автошколи на карті

Теорія проходить у просторих та світлих класах. На карті майбутнім водіям запропоновано безліч філій, які мають одну важливу загальну перевагу – зручне розташування. Філії знаходяться біля станцій метро, а тому дістатися автокурсів вдасться посеред тижня або у вихідний день.

Гості столиці зможуть навчитися орієнтуватися містом, знайшовши своє місце навчання. Наприклад, філія школи на вул. Урлівській, 19 Б розташований неподалік станцій метро Позняки та Осокорки.

В результаті учні можуть вибрати потрібну філію, визначитися з інструктором, автомобілем, з коробкою передач – АКПП/МКПП, вибрати підходящий час для відвідування теоретичних/практичних занять.

Здобуття необхідних навичок в автошколах Києва

Популярні курси водіння в центрі Києва – можливість отримати необхідні знання, набути досвіду та навичок, які будуть корисними при складанні іспиту в ДАІ. У філіях працюю досвідчені інструктори, кваліфіковані викладачі, які точно знають, як навчити керувати машиною з нуля навіть за наявності страху сісти за кермо.

Грамотний підхід до навчання призводить до позитивних результатів у вигляді успішної підготовки до майбутніх іспитів. Запланований іспит складається із двох частин:

 1. Теоретична. Випускникам автошколи надають питання на комп’ютері, при відповіді на які можна допустити до 2 помилок. Інакше іспит з теорії вважається провалений.
 2. Практична. Разом з екзаменатором випускники катаються автодромом, виконуючи вказані у списку завдання. Після цього відбувається виїзду до міста, де майбутній водій слідує за попередньо вказаним йому маршрутом. При проходженні практичної частини іспиту учень може вибрати авто, запропоноване в ДАІ, або віддати перевагу машині, на якій він разом з інструктором навчався водінню в автошколі. Вибір авто жодним чином не вплине на подальший перебіг іспиту.

Наша автошкола має позитивну статистику, згідно з якою понад 97% усіх випускників успішно складають іспит у ДАІ з першого разу.

Учні, які закінчили автокурси, отримують посвідчення водія і мають неоціненний досвід, за рахунок якого вони зможуть справлятися зі всілякими складними ситуаціями на дорозі. Достатньо ознайомитися з великою кількістю філій, розкиданих по всіх районах Києва, щоб вибрати для себе потрібний варіант. Автошкола “Мустанг” регулярно проводить набір у всілякі групи для отримання категорії “В”, для водіння на авто з МКПП або АКПП.

Автошкола Мустанг